Contact us: UK +38 066 522 55 11 PL +48 66 522 55 11

What's new:  „Naszbus”

„Naszbus” świętuje rocznicę działalności na ukraińsko-polskim rynku.

Firma "Naszbus" stała się liderem europejskiego rynku międzynarodowego transportu pasażerskiego. Pierwszy grudnia to dla naszej firmy niezwykle ważny dzień. Ten dzień jest początkiem działalności naszej firmy na ukraińsko-polskim rynku przewozów pasażerskich.
Dokładnie rok temu – 1-go grudnia 2016 r. – „Naszbus” wysłał swoje autokary w dwie pierwsze trasy - z ukraińskiego Kijowa i z polskiego miasta Wałbrzych.
W ciągu ostatniego roku każdego dnia przewoziliśmy naszych pasażerów komfortowymi autobusami najwyższej klasy europejskiej, w przystępnych cenach.
„Naszbus” przejeżdżając przez Kijowów, Żytomierz, Równo i Lwów oraz polskie Katowice, Kraków, Wrocław, Świdnicę i Wałbrzych przewiózł dziesiątki tysięcy pasażerów. Ci pozostali jako nasi wdzięczni i życzliwi klienci, którzy w późniejszym czasie ponownie wybrali naszą nową, wciąż rozwijającą się firmę jako partnera w podróżowaniu.
Zaufaniem, jakim nas obdarzyliście, motywujecie nas do ciągłego doskonalenia się i polepszania standardów naszej oferty.
Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na usługi „Naszbus”, za dwa tygodnie, 15-go grudnia, otworzymy dla naszych klientów kolejną trasę – z Czernihowa do Poznania. Od teraz możliwe będzie zobaczenie na własne oczy nie tylko Kijowa, ale też Warszawy - stolicy Rzeczypospolitej, ponieważ trasa przebiega przez oba miasta.
W najbliższym czasie w ofercie „Naszbus” pojawi się więcej tras międzynarodowych. W każdą z nich będzie można pojechać autobusami z obsługą i wygodą na europejskim poziomie . W końcu najważniejszym założeniem „Naszbus” jest najwyższa jakość podróży!

Created date : 2017-12-01
Added by: Naszbus

We use cookies on our websites to help us offer you the best online experience. By continuing to use our website, you are agreeing to our use of cookies. Alternatively, you can manage them in your browser settings.