Contact us: UK +38 066 522 55 11 PL +48 66 522 55 11

What's new:  Naszbus.com

Firma „Naszbus" - lider europejskiego rynku międzynarodowych przewozów pasażerskich, w dalszym ciągu przyjemnie zaskakuje swoich klientów.

Nasza oficjalna strona Naszbus.com to nie tylko źródło, gdzie znajdziesz mnóstwo interesujących i przydatnych informacji, ale przede wszystkim jest to platforma do sprzedaży biletów na nasze wygodne autobusy.

Zakup biletu podróżnego z „Naszbus” na naszej oficjalnej stronie internetowej jest zawsze szybki i wygodny. Teraz dla naszych klientów jest to również świetna okazja, aby zaoszczędzić.

Kupując bilet na oficjalnej stronie naszej firmy, masz gwarancję otrzymania zniżki. Koszt każdego biletu zakupionego na naszej stronie będzie o 50 UAH lub o 5 PLN niższy niż jego faktyczna wartość.

Dwie międzynarodowe linie ukraińsko-polskie „Naszbus": Wałbrzych - Kijów i Poznań - Czernihów są do Państwa dyspozycji na naszej stronie w najniższych cenach. Kup bilet i wyrusz w podróż z prawdziwą europejską obsługą. „Naszbus” to najwyższy komfort podróżowania!

Created date : 2018-04-23
Added by: Naszbus

We use cookies on our websites to help us offer you the best online experience. By continuing to use our website, you are agreeing to our use of cookies. Alternatively, you can manage them in your browser settings.