Contact us: UK +38 066 522 55 11 PL +48 66 522 55 11

What's new:  Podróż autokarem z dzieckiem

PODRÓŻ AUTOKAREM Z DZIECKIEM - POMOCNE WSKAZÓWKI

 

Podróżowanie z dzieckiem wymaga dużo przygotowań  i komfortu, ponieważ długie podróże sprawiają, że jest to bardzo nudne nawet dla dorosłych, a zwłaszcza dzieci. Dlatego taka podróż powinna być przygotowana z wyprzedzeniem, aby nie stała się prawdziwą udręką dla małego skrzata  oraz dla rodziców i innych osób, które podróżują  z tobą.

  1. Zadbaj o swoje bilety na czas

Jeśli planujesz podróż z dzieckiem, powinieneś pomyśleć o biletach z wyprzedzeniem, abyś mógł zarezerwować miejsca jak najbliżej początku autobusu, gdzie jest mniejsze prawdopodobieństwo dostać choroby lokomocyjnej. Zarezerwuj bilet z Naszbus bezpośrednio online z Ukrainy do Polski iz powrotem.

Naszbus oferuję   specjalne zniżki  dla małych podróżników: dla dzieci poniżej 5 lat - 50% ceny biletu, a dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat - 10%.

 

  1. Wybierz wygodne ubrania i buty

Długie przebywanie w jednym miejscu jest poważnym wyzwaniem dla dziecka w każdym wieku. Aby zminimalizować skutki „siedzącego trybu życia”, upewnij się, że ubrania Twojego dziecka są tak wygodne, jak to możliwe – nigdzie  nie przytłaczaj, nie drażnią  skóry, przepuszczaj powietrze i wchłaniaj wilgoć. Buty powinny być również wygodne, szybkie i łatwe do zdjęcia i założenia, aby po wejściu do autobusu dziecko mogło zdjąć buty i pozostać na siedzeniu w  samych skarpetach.

 

  1. Rozrywka w drodze

Nie da się biegać po autokarze , a cała rozrywka ogranicza się do cichych gier, aby nie przeszkadzać innym pasażerom. Weź więc kilka swoich ulubionych zabawek dla dzieci i parę nowych, odpowiednich dla tej grupy wiekowej. Możesz także wziąć książkę, którą możesz przeczytać - pomoże to zająć  dziecko, a jeszcze  możesz wziąć tablet, aby dziecko mogło oglądać kreskówkę lub grać.

 

  1. Jedzenie i napoje

Zadbaj o odpowiedną ilość  wodę, jej  powinno być dużo, szczególnie jeśli to jest w lato. Tu nie chodzi o wodę gazowaną i soki, które też mają swoje miejsce, ale o zwykłą czystą wodę, która gasi pragnienie. Jedzenie powinno być lekkie i sprawdzone, idealna opcja na przekąski - orzechy, suszone owoce, ciastka, owoce i warzywa.

 

  1. Nie zapomnij swoich leków

Przed wyjazdem skonsultuj się z pediatrą i dowiedz się, co najlepiej wziąć na chorobę lokomocyjną , a także zaopatrz się w cukierki miętowe, wilgotne i suche chusteczki. Reszta listy, jak zwykle, powinna zawierać coś takiego jak środek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, sorbentowy, antyseptyczny, przeciwalergiczny, przeciwbólowy, bandaż, plastry i inne rzeczy, które zwykle zabierasz ze sobą.

 

Długie podróże autokarem dzieci najlepiej znoszą kiedy śpią , więc jeśli to możliwe, lepiej jest wziąć bilety na nocne wyjazdy, aby dziecko mogło spać i było mniej zmęczone drogą. Przy okazji, zabierz ze sobą poduszkę i kocyk - sprawi to, że podróż będzie wygodniejsza!

Created date : 2020-01-31
Added by: naszbus

We use cookies on our websites to help us offer you the best online experience. By continuing to use our website, you are agreeing to our use of cookies. Alternatively, you can manage them in your browser settings.