Contact us: UK +38 066 522 55 11 PL +48 66 522 55 11

What's new:  Ruszyła nowa linia Czernichów-Poznań

Firma "Naszbus" jest liderem europejskiego rynku międzynarodowego transportu pasażerskiego. W ciągu roku nasze autobusy będą kursować codziennie ze stolicy Ukrainy, Kijowa, do polskiego miasta Wałbrzych, przez Żytomierz, Równo, Lwów, Kraków, Katowice, Wrocław, Świdnicę i z powrotem.

15 grudnia 2017 r. jest dla naszej firmy wyjątkowo ważnym dniem. Jak ogłosiliśmy wcześniej, tego dnia uruchomiliśmy kolejną międzynarodową linię ukraińsko-polską Czernichów-Poznań.

Od tej pory nasze komfortowe autobusy będą dowozić pasażerów do Kijowa, ale też Żytomierza, Równe, Łucka, Łodzi, aż do Warszawy – stolicy Polski.

„Naszbus” opracował tę trasę dla jeszcze wyższego komfortu podróży z Ukrainy do Polski, i z powrotem. Jesteśmy wdzięczni za to, że wśród klientów „Naszbus” cieszy się wysokim zainteresowaniem i autorytetem. To, że coraz więcej osób postanawia zaufać naszemu doświadczeniu motywuje nas do ciągłego doskonalenia naszej pracy, oferty i standardów – pragniemy utrzymać je na europejskim poziomie. W końcu „Naszbus” to najwyższy komfort podróżowania!

Created date : 2017-12-23
Added by: Naszbus

We use cookies on our websites to help us offer you the best online experience. By continuing to use our website, you are agreeing to our use of cookies. Alternatively, you can manage them in your browser settings.