Contact us: UK +38 066 522 55 11 PL +48 66 522 55 11

What's new:  podróż dla dziecka

Każda podróż dla dziecka to nowe doświadczenia. Pamiętaj, że dzieci są dobre wszędzie, jeśli w pobliżu są spokojni rodzice.

 

Pobierz wcześniej bajki, książki dla dzieci, gry, muzykę, filmy lub

 przypominamy, że we wszystkich autobusach" NASZBUS " został zainstalowany system Bus TV - do oglądania filmów, muzyki i treści wideo .Pasażerowie muszą tylko połączyć się z siecią Wi-Fi w autobusie, przejść do strony internetowej bus.tv i wybierz na stronie film, muzykę lub program, który chcesz obejrzeć i cieszyć się jazdą.

 

Daj dziecku przeczytać / zobaczyć przewodnik, lepiej kupić specjalne przewodniki dla dzieci z jasnymi zdjęciami lub książkami o przygodach w kraju, do którego zmierzasz.

 

Czytanie w autobusie jest szkodliwe dla wzroku dzieci, w tym przypadku interesujący audiobook jest trafnym rozwiązaniem. W drodze dziecko może uczyć się angielskiego, liczb lub liter. Wszystkie nasze autobusy mają gniazda, za pomocą których zawsze można naładować wszystkie urządzenia, aby nie wsiadać.

NASZBUS.COM -z nami lepiej podróżować!

Created date : 2021-06-04
Added by: naszbus

We use cookies on our websites to help us offer you the best online experience. By continuing to use our website, you are agreeing to our use of cookies. Alternatively, you can manage them in your browser settings.