Contact us: UK +38 066 522 55 11 PL +48 66 522 55 11

What's new:  WSPÓŁPRACA Z PZU UKRAINA

NASZBUS.COM zawarł umowę o współpracy z firmą ubezpieczeniową PZU Ukraina

NASZBUS.COM dba o bezpieczeństwo i komfort pasażerów, dlatego też współpraca z firmą ubezpieczeniową PZU Ukraina to kolejny ważny krok w kierunku stworzenia najlepszych warunków dla każdej podróży.

Firma ubezpieczeniowa PZU Ukraina - działa na rynku ubezpieczeń od ponad 200 lat i jest liderem na rynku ubezpieczeń turystycznych. Największa liczba turystów za granicą powierza swoje bezpieczeństwo PZU Ukraina.

PZU Ukraina oferuje różne opcje polis ubezpieczeniowych: dla turystów, dla tych, którzy wyjeżdżają do pracy lub nauki za granicą, dla tych, którzy wyjeżdżają w podróż służbową. Podczas podróży mogą zdarzyć się różne sytuacje, ale mając polisę ubezpieczeniową pod ręką, możesz uzyskać pomoc w dowolnym momencie (24 godziny na dobę).

PZU Ukraina podziela nasze wartości dotyczące bezpieczeństwa każdego pasażera, dlatego zawarliśmy długoterminową umowę o współpracy. Możesz kupić polisę ubezpieczeniową zarówno w biurze NASZBUS.COM w Winnicy, jak i na stronie internetowej naszbus.com, a także na stronie firmy ubezpieczeniowej.

Created date : 2020-06-23
Added by: Natalia Redaktor

We use cookies on our websites to help us offer you the best online experience. By continuing to use our website, you are agreeing to our use of cookies. Alternatively, you can manage them in your browser settings.